Kullanım Şartları

Bu sözleşme, http://www.blogtac.com internet sitesinin sunduğu hizmetlerinden faydalanacak üyeler ve ziyaretçiler (bundan böyle Kullanıcı olarak anılacaktır) için geçerlidir ve http://www.blogtac.com internet sitesi’nin sunduğu hizmetlerden faydalanma şartlarını belirlemektedir.

Blogtac.com” veya “Blogtac” veya “Web Sitesi” ifadeleri, http://www.blogtac.com  internet sitesinin yayında olan tüm ana ve alt uzantıları anlamını taşımaktadır.

1. Kullanıcı, Web Sitesi‘ni hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarını ihlal edecek şekilde kullanamaz.

2. Kullanıcı, Web Sitesi‘ni ziyaret ettiği süre boyunca, başkalarının da hizmetlerden faydalanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlemlerde bulunamaz.

3. Web Sitesi‘nde Kullanıcı tarafından yazılan veya kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen Kullanıcı’nın kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Blogtac.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur.

4. Blogtac.com üzerinden kurulacak olan bütün ilişkilerden, gerçekleştirdiği işlemlerden ve paylaşımlarından Kullanıcı sorumludur.

5. Blogtac ismi veya logosunun izinsiz bir şekilde kullanımı, Blogtac.com üzerinde yayınlanan içeriklerin üçüncü kişilerce kopyalanması kesinlikle yasaktır.

6. Kullanıcı’nın üyelik kaydı yapması, üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir.

7. Kullanıcı, Web Sitesi‘nin sağlamış olduğu hizmetlerin, kullanım şartlarının ihlal edildiğini veya herhangi bir paylaşımın rahatsız edici olduğunu düşündüğünde, Blogtac.com yetkilileri ile irtibata geçmelidir.

8. Blogtac.com tarafından yayınlanan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde blogtac.com tarafından garanti edilmemektedir. Söz konusu bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı, yanlış kullanımı, kullanıcı tarafından yanlış yorumlanması sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı blogtac.com‘un hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

9. Kullanıcılar’ın Web Sitesi‘ne vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda  Gizlilik Şartları benimsenmiştir.

10. Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe, Kullanıcılar’a herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, Blogtac.com‘u her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz.

Son Güncelleme: 01.06.2017 / 21.00

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Atış Pozisyonunda Doğru Tutuş ve Doğru Duruşun Önemi
Atış Pozisyonunda Doğru Tutuş ve Doğru Duruşun Önemi Sıradışı ve beklenmedik bazı durumlarda çok çabuk ve
Red Dot Seçim Rehberi
Red Dot Seçim RehberiGünümüzde hem havalı silahlarda, hem av tüfeklerinde hem de
Ördek Avına Yeni Başlayanlara Önemli Tavsiyeler
Ördek Avına Yeni Başlayanlara Önemli TavsiyelerMerhaba sevgili okuyucular, Çok tecrübeli olmasam da zaman zaman ördek
Havalı Tüfekler İçin Dürbün Seçim KılavuzuEğer bir havalı tüfek sahibiyseniz, atış kabiliyetinizi geliştirmek için

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Ördek Avına Yeni Başlayanlara Önemli Tavsiyeler
Ördek Avına Yeni Başlayanlara Önemli TavsiyelerMerhaba sevgili okuyucular, Çok tecrübeli olmasam da zaman zaman ördek
Atıcılıkta Çevre ve Silah Emniyeti
Atıcılıkta Çevre ve Silah EmniyetiAtıcılık sporu büyük bir keyif kaynağı iken diğer taraftan
Red Dot Seçim Rehberi
Red Dot Seçim RehberiGünümüzde hem havalı silahlarda, hem av tüfeklerinde hem de
Havalı Tüfekler İçin Dürbün Seçim KılavuzuEğer bir havalı tüfek sahibiyseniz, atış kabiliyetinizi geliştirmek için

Son Yapılan Yorumlar